Näytöspäivän aikataulu su 17.12.2017

TAIDEMUSEOLLA:

11.00
Taidemuseo aukeaa,
opettajien, Edustusryhmän, Aikuisbaletti 4-5:n, VavaRep:n,
Baletti 6-7:n ja Baletti 3-4:n saapuminen

11.10
Lämmittely paikalla oleville tanssijoille

11.25
Harjoitukset: Sateenkaari (Baletti 3-4, HR)

11.30
Baletti 1-2 -ryhmän saapuminen

11.35
Harjoitukset: Merirosvot (Baletti 3-4, HR)

11.40
Esibaletti ke -ryhmän saapuminen

11.45
Harjoitukset: Joutsenet (Baletti 1-2, HR)
Alkeisbaletti 1 la -ryhmän saapuminen

11.55
Harjoitukset: Lumottu metsä (Esibaletti ke ja B 4-5, HR)

12.00
Satubaletti 4-5v. La saapuminen

12.05
Harjoitukset: Vedenneidot (Alkeisbaletti 1 la, HR)

12.15
Yleisö saliin

12.30
NÄYTÖS (päättyy klo 13.30 mennessä)


13.45
Baletti 1 -ryhmän saapuminen

14.00
Harjoitukset: Merirosvot (Baletti 1, HR)
Alkeisbaletti 1 to -ryhmän saapuminen

14.15
Harjoitukset: Vedenneidot (Alkeisbaletti 1 to, HR)
Satubaletti 4-5v. la -ryhmän saapuminen

14.30
Satubaletti 3-4v. la -ryhmän saapuminen

14.40
Yleisö saliin

15.00
NÄYTÖS (päättyy klo 16 mennessä)

16.00
Näytöksen purku, tavaroiden kantaminen ja kuorman teko,
kaikki ulkona museolta klo 17.00 mennessä!